לקוחות סמארט פנסיה מספרים

פנינו לסמארט פנסיה לאחר שניסינו באופן עצמאי ובאמצעות סוכני הביטוח להבין אלו ביטוחים יש לנו ומה יהיו הצרכים שלנו לכשנגיע לגיל פרישה, וכן מה הפערים בין צרכים אלה לבין הפוליסות שלנו. לצערנו, לנו אין כלל ידע מקצועי בפוליסות, קופות וקרנות השתלמות וסוכני הביטוח פועלים ממניעים אינטרסנטים בראש ובראשונה. חיפשנו את הייעוץ נטול האינטרסים של חברות הביטוח, מי שיעשה לנו סדר בעתיד הכלכלי שלנו לקראת גיל פנסיה, בחלוקת הכספים, דמי הניהול, בדיקת הכיסויים הביטוחיים הקיימים וההמלצות לגביהם. צוות סמארט פנסיה עשו עבודה יוצאת מן הכלל ברצינות שלה, עבודה מקיפה בסיומה נערכה פגישה מסודרת בה קיבלנו סקירה מאוד ברורה, רצינית ומקצועית על "התמונה הפנסיונית" שלנו ומה עלינו לעשות כעת כדי לדאוג לעתידנו. יחד עם פגישת הסיכום הוכנה עבורנו חוברת מסכמת של כלל הביטוחים וכן ההמלצות שלהם מה מומלץ לעשות כדי לחסוך לשפר את הקיים. בסיכומו של דבר הייעוץ הביא לנו חיסכון של עשרות אלפי שקלים שהיו נעלמים לנו ללא עיניהם המקצועיות. ייעוץ זה הוא מסוג מטלות החובה של כל אדם שרוצה להכין את עצמו ומשפחתו לקראת הפרישה לפנסיה.
עידית וראובן פ.
ברצוני להודות על הטיפול האדיב והמקצועי שניתן לי ע"י החברה. הטיפול כלל בדיקת הזכויות הפנסיוניות וטיפול בהחזרי מס. כאמור הטיפול היה מקצועי אדיב ויעיל שהקנה לי שקט ובטחון בפרישה. המלצתי עליכם בחום לקרובי משפחה וחברים.
זאב ה.
לאחרונה יצאתי לפנסיה ולשם כך נעזרתי בשרותי סמארט פנסיה. המנכ"ל, ישראל עזרא, בעל ידע רחב ומומחה בתחום הפנסיוני, זמין לכל שאלה ונותן מענה מקצועי, אדיב, יעיל ומהיר. המידע שקבלתי עזר לי להבין מה נכון וכדאי לי לעשות ומה לא. הרגשתי שאני בידיים טובות. המחיר הוגן וקבלתי תמורה מלאה ויותר. ממליצה בחום!
ורדה ה.
הבנה טובה הרבה יותר של סטאטוס המשאבים שברשותי וביצוע מספר שינויים למיקסום. התהליך גם הוסיף מאוד לביטחוני באשר הצפוי לי מעתה ואילך. רמת המקצועיות גבוהה מאוד, רמת השירות גבוהה מאוד, עלות לעומת תועלת - בהחלט שווה את ההשקעה, התועלת המיידית גבוהה מהעלות.
בני ב.
לצוות סמארט פנסיה, המון , המון תודות על השרות האישי המעולה, האיכותי והמקצועי . אתם באמת צוות 10, צוות מנצח, באמת ראויים לשם "צוות סמארט". חסכתם לי מאות שקלים לפנסיה ואלפי שקלים במס בהכוונת מסלול מיסוי עדיף. מומלץ ביותר לכל אחד ואחת ומניסיוני האישי יפה שעה אחת קודם ולא לחכות למועד הפרישה. מעריך ומודה.
חיים א.
הייתי מרוצה מאוד מהשירות של סמארט פנסיה. רמה גבוהה מאד של מקצועיות וייעוץ שהותאם ותמך בצרכים שלי בלבד - חריג בנוף התעשייה הפיננסית הישראלית שמלאה בחובבנות, ברמת שירות נמוכה ובאינטרסים זרים.
דן ישראל ש.
ישראל שלום וחג שמח, בזכות פעילותך המבורכת אשתי ואני מצליחים לקחת את כל המשפחה (ילדים בני ובנות הזוג והנכדים – סה"כ 20 נפשות...) לחופשה באיטליה. כל טוב ורק בשמחות !
יורם ת.
לאנשים כמונו שאינם בקיאים בנושא, אין זמן ויכולות הבנה בתחום הפנסיוני וכמובן היכולת לנתח לחקור ולהתמקח הפתרון שלכם הוא עזרה ברוכה נכונה ורצויה מאוד. הרמה המקצועית שהפגנתם, היכולות הגבוהות שלכם בהבנתנו הנמוכה מהבחינה הפיננסית, ההבנה הנמוכה בתחום הפנסיוני והניהול הפיננסי כמשפחה הן בשוטף והן לעתיד, מציבים אותנו במקום אחר היום. לאורך כל הדרך נתתם לנו להבין את יכולותיכם ומסוגלותכם בתחום הפיננסי והפנסיוני. התווית הדרך לעתיד והבנה כיום של מה שיש לנו ומה צריך לשפר או לתקן הם נהדרים. לא פשוט לאדם להיחשף ולחשוף צד כושל ואי הבנה, יכולותיכם לתת לנו להרגיש בטוחים מוגנים ובידיים אמינות חסונות ויציבות השרו אצלנו בטחון ורוגע. לפעמים העלות אינה שיקול דעת בעלות לעומת תועלת. גם ולמרות ההנחה המכובדת שקיבלנו מכם, הערך שקיבלנו מכם שווה והוגן מאוד, ושוב לאו דווקא בעניין העלות. השקט הנפשי ויכולת לראות ולתכנן את העתיד נכון הם דבר שלא יסולא מפז. הידיעה שתמיד תהיו שם עבורנו בכל שלב ועניין נותן המון רוגע ובטחון. שוב תודה רבה
אורון ורוני ז.
השרות היה נהדר. בברכה,
ד"ר גד נ.
נתתם שירות מצוין, מקצועי ותכליתי. שומר לעצמי את הזכות לחזור אליכם בהמשך הדרך. תודה ונתראה.
אייל צ.
שלום רב, הניתוח שלכם היה מאיר עיניים ומעמיק. גיליתם ידע רב, אם כי לא הכל היה רלבנטי עבורי. לנושא השכר, נראה לנו גבוה. ועוד משהו - האווירה היתה נעימה.
יאיר ע.
קיבלתי ייעוץ מחברת סמארט פנסיה. הייעוץ סקר את הנכסים ותוכניות החסכון השונות והציע ערוצי פעולה לכמה אופציות פעולה שביקשתי לבדוק. הייעוץ היה מקצועי, איתר כספים ש"טעו" בדרך לחשבוני והציע הצעות ייעול בעלות פוטנציאל חסכון לעתיד. שירות טוב וסיכום של כל הייעוץ בחוברת מסודרת שמסכמת את כל הממצאים וההמלצות. ממליץ בחום.
ירון ק.
שלום ישראל, אני מודה לך מאוד על כל הייעוץ המקצועי והמסור, ועל ההתנהלות הנעימה והמאירה פנים. שמחתי להכיר אותך ואמליץ מכל הלב על השירות שלך.
י. שרעבי
שלום ישראל, תענוג לקבל תוצאות של עבודה יסודית ואיכותית כפי שלא קיבלתי מעולם.
ד"ר שלמה א.
ישראל, אין כמוך ! ! ! כשפונים למקצוענים זו התוצאה. תודה רבה גדולה. בברכה, ושבת שלום
זאב פ.
היי ישראל, אתה ענק ותודה על כל העזרה! כיף לעבוד איתך!
יניב נ.
ישראל, שלום רב, לאחר השלמת הטיפול, אני מבקש להודות לך על הטיפול המסור והיסודי. עד שהגעתי אליך הרגשתי אובד עצות לחלוטין. תודה רבה על הטיפול.
מרדכי ג.
קיבלתי המלצה להסתייע בשירותיו של ישראל עזרא מחבר, שנמצא בתפקיד בכיר בשוק הפנסיוני, ולא התאכזבתי. קיבלתי ממנו שירות מקצועי ואישי לעילא ולעילא. מר עזרא ליווה אותי באופן צמוד בחודשים האחרונים הן מול מס הכנסה, במטרה למצות את הזכויות שמגיעות לי, והן מול חברת "כלל ביטוח" במטרה לקבל את הקצבה שמגיעה לי מביטוח המנהלים. הליווי כלל יעוץ מקצועי, מותאם לחסכונות הפנסיונים שלי, לצרכים הכלכליים ולהיותי גם גמלאי של צה"ל, וגם "עבודה שחורה" של מילוי הטפסים הרלבנטיים והנחיות מפורטות כיצד להתנהל מול הבירוקרטיה של מס הכנסה וחברת הביטוח. התרשמתי מאד לחיוב הן מהידע המקצועי שלו בתחום המורכב של פנסיה, כולל השילוב בין פנסיה מהמשרד (במקרה שלי – ביטוח מנהלים) ופנסיה מצה"ל, ולא פחות חשוב מכך – מהטיפול האישי. הוא נפגש איתי מספר פעמים, האזין בסבלנות לשאלותיי הרבות, השיב במקצועיות, האיר את עיני לסוגיות שלא העליתי ביוזמתי וכל זאת באווירה נעימה ופתוחה.
רמי י.
ישראל, שלום רב,
תודה על העבודה היעילה והנועם בטיפולך בענייני. מעריכה מאד.
כל טוב.
אורנה ה. י.
שלום ישראל
מה הייתי עושה בלעדיך. אתה איש יהלום. מאוד מודה לך על העזרה ואהיה בקשר
תודה רבה מכל הלב
זהבית א.
ישראל, שלום רב,
אני רוצה שתדע שכרגע יצאתי מארגון המורים ומצאתי לנכון לגשת למחלקת הפנסיה ושיבחתי אותך ואת השרות שאתה מגיש.
שמואל כ.ש.
אין ספק שהפנייה שלך התניעה דברים. כיוון שענייני המס של ו. עכשיו סגורים לשנת 2020, כנראה שלא נהיה בקשר עד 2021, אלא אם כן משהו חריג יקרה במהלך השנה הנוכחית. אז זו הזדמנות להודות לך על השירות המסור והמהיר אותו זכינו לקבל ממך. כבר המלצנו עליך לכמה חברים, ולא נהסס לעשות כן גם בעתיד אם וכאשר מישהו ישאל אותנו "אתם מכירים רואה חשבון / יועץ פנסיוני טוב?"
ו. ו-נ. בלקין
אריה ואני יותר ממודים לך... על היסודיות, העקביות, הנחישות ובעיקר על האנושיות. תודה רבה מעומק הלב על שיעור חשוב ומשמעותי.
מאירה ואריה א.

ישראל שלום,

אני מאוד מודה לך על השירות הסבלני והמקצועי שקיבלתי ממך.
עד כה המלצתי עליך למורים מבלי להתנסות, עתה אוכל לומר שההמלצה מבוססת על ניסיון אישי.

בהערכה,
לבנה

Thank you, Israel,

 

It has been very pleasant, even if at times a bit stressful, cooperating with you. 

Thanking you for your patience and professionalism. 

,Best regards
Suzanne